Komunikacja Miejska z okazji Dnia Kobiet – autobus dla Superbohaterek - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Aktualności Komunikacja Miejska z okazji Dnia Kobiet – autobus dla Superbohaterek

Komunikacja Miejska z okazji Dnia Kobiet – autobus dla Superbohaterek

W dzisiejszych czasach ciężko jest zatrzymać się w biegu codziennego życia, zastanowić nad aktualnymi problemami i nad sobą. Rola kobiety nieustannie się zmienia i ewoluuje. Nie zmienia się jednak to, że są one zabiegane i zapracowane.

To ważne, aby zatrzymały się na chwilę i umiały docenić siebie – zobaczyć w sobie Superbohaterkę, która każdego dnia wykonuje wiele zadań, pełni wiele różnych i odpowiedzialnych ról, dba o rodzinę, swoich bliskich, przyjaciół, pracuje zawodowo, często również łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Obserwując tę sytuację, z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy wyjątkową akcję.

Dziś 8 marca 2023 r. szczególnie chcemy zwrócić uwagę na siłę, a zarazem delikatność, jaką niosą z sobą kobiety. Pasażerki mogą wsiąść do specjalnie przygotowanego autobusu i dosłownie przyjrzeć się swoim zaletom i mocnym stronom, a może również odkryć nowe. Autobus przygotowany z myślą o kobietach został specjalnie ozdobiony, zobaczycie w nim wiele napisów, grafik, a także lustro. Chcecie dowiedzieć się więcej? Już dziś 8 marca 2023 r. na liniach 20, 26, 19, 22 i 3 wypatrujcie autobusu o numerze taborowym 753, gdzie czeka na Was niespodzianka.

Kategoria: Aktualności

Zobacz także