Dzień Książki w Komunikacji Miejskiej - Płock - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Aktualności Dzień Książki w Komunikacji Miejskiej – Płock

Dzień Książki w Komunikacji Miejskiej – Płock

Dzisiaj mieszkańcy Płocka mogli cieszyć się niecodziennym doświadczeniem podróży – w naszych autobusach zawitała magia literatury! Z okazji Dnia Książki dołączyli do nas pracownicy Książnicy Płockiej, gotowi obdarzyć pasażerów fragmentami dwóch wyjątkowych książek: „Noce i dnie” Marii Dąbrowskiej oraz „Australijskie Piekło” autorstwa płocczanina Radosława Lewandowskiego.

Zarówno „Noce i dnie”, jak i „Australijskie Piekło” zostały wybrane przez samych mieszkańców Płocka w ramach plebiscytu „Pospolite Ruszenie Czytelnicze”. To wyjątkowy sposób na uczczenie literatury i kultury naszego miasta, a także okazja do spotkania się w magicznym świecie słów.

Dziękujemy serdecznie Książnicy Płockiej za tak piękną inicjatywę i możliwość wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia!

Czytanie w autobusie to nie tylko doskonały sposób na spędzenie czasu podczas podróży, ale także szansa na odkrycie nowych światów i historii. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyniesie radość i inspirację wszystkim mieszkańcom Płocka.

Materiał wideo z tego wydarzenia możecie obejrzeć na naszym Facebooku

Kategoria: Aktualności

Zobacz także