mPay - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

mPay

mPay to aplikacja, która umożliwia zakup biletów Komunikacji Miejskiej – Płock oraz biletów parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania.

Po założeniu konta w aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilety autobusowe jednoprzejazdowe, czasowe oraz okresowe. Po zakupie bilet zostaje automatycznie skasowany oraz przypisany do Twojego numeru telefonu.

Za pomocą aplikacji mPay możesz również kupować bilety parkingowe w Strefie Płatnego Parkowania. Wystarczy, że dodasz swój pojazd do konta. Płatności dokonuje się po zakończeniu usługi, dzięki czemu nie trzeba dokupować kolejnych biletów i rozliczany jest faktyczny czas parkowania. Ponadto system pobiera opłaty tylko w godzinach obowiązywania strefy.

W aplikacji dostępnych jest kilka metod płatności. Transakcji płatniczych możesz dokonywać za pomocą elektronicznej portmonetki, po uprzednim zasileniu jej środkami pieniężnymi. Inną opcją jest podłączenie do konta karty płatniczej, dzięki czemu płatności będą pobierane bezpośrednio z konta bankowego.

Aplikację mPay pobierzesz z platform:

Więcej informacji na stronie internetowej mPay