SkyCash

SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy niezależny od operatorów telekomunikacyjnych, który zapewnia prostotę i szybkość przelewów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aplikacja dostępna jest na platformy: android, iOS oraz Windows Phone, działa w każdej sieci GSM i na każdym urządzeniu  z dostępem do Internetu.

Korzystanie z systemu jest bezpłatne, a kupowane za jego pomocą bilety są w tej samej cenie co w kiosku, punkcie sprzedaży czy automacie.

W czasie kontroli biletów należy okazać ekran telefonu z otwartą zakładką „Kontrola biletów”, w której znajdują się wszystkie informacje na temat zakupionego biletu (biletów). W przypadku kontroli biletu z ulgą, konieczne jest okazanie dokumentu poświadczającego to uprawnienie (na żądanie kontrolera).

NOWOŚĆ! Możliwość zakupu biletu okresowego przez komórkę!

Dzięki aplikacji SkyCash można dokonać zakupu każdego biletu okresowego, ważnego we wszystkich strefach (A, B i C). Posiadacz takiego biletu podczas kontroli powinien okazać osobie kontrolującej dokument potwierdzający tożsamość (z numerem PESEL), a w przypadku biletu z ulgą, powinien okazać również dokument poświadczający to uprawnienie.

Aby zapoznać się z Regulaminem usługi Bilet Telefoniczny SkyCash w Komunikacji Miejskiej w Płocku kliknij tutaj.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o aplikacji SkyCash zapraszamy na stronę www.skycash.pl.