mPay

mPay S.A. to najdłużej działający na polskim rynku dostawca rozwiązań dla płatności mobilnych. Za pośrednictwem swojej flagowej, wielofunkcyjnej aplikacji zapewnia jej użytkownikom dostęp do zróżnicowanych, pomocnych na co dzień opcji płatności m.in. za przejazd środkami transportu publicznego. Pasażerowie płockiej komunikacji miejskiej uregulują w ten sposób należność za wszystkie rodzaje biletów (jednorazowe, okresowe), a także za postój auta w strefie płatnego parkowania.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów: Google Play, App Store, Huawei  AppGallery, przez stronę internetową dostawcy (www.mpay.pl) lub pobierając kod QR.

Niekwestionowane wyróżniki aplikacji mPay to m.in.: szeroka oferta usług i produktów, intuicyjna obsługa, stabilność od strony systemowej oraz bezpieczeństwo danych klientów, jak również realizowanych przez nich transakcji płatności mobilnych.

mPay posiada certyfikat PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), który potwierdza spełnienie wytycznych międzynarodowych instytucji płatniczych VISA i Mastercard w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom aplikacji, zarówno na poziomie transmisji danych, jak
i procedur autoryzacji transakcji oraz potwierdzania tożsamości użytkownika.

Po więcej informacji nt. korzyści dla mieszkańców Płocka z użytkowania aplikacji mPay zapraszamy na stronę: www.mpay.pl