Karta dla Bohatera

WY SŁUŻYCIE NAM,

My służymy Wam rabatem

Szanowni Państwo,

w podziękowaniu dla tych, którzy codziennie ryzykują własne życie, aby nas chronić tych, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Czyli dla bohaterów naszych czasów proponujemy specjalną promocję na naszej stacji paliw (ul. Przemysłowa 17).

Dla wszystkich pracowników: płockich szpitali, Policji, Straży Pożarnej (w tym dla strażaków ochotników), Straży Miejskiej i Pogotowia przygotowaliśmy specjalną „Kartę dla Bohatera”, która uprawnia do rabatu na  naszej stacji paliw – 20 groszy za litr od aktualnej ceny paliwa na słupku.

Co zrobić aby otrzymać Kartę? – Należy zgłosić się do swojego pracodawcy i poprosić o wydanie Karty. Kiedy już ją mamy, wystarczy przyjechać na stację paliw KM Płock i  przed zatankowaniem okazać ją pracownikowi stacji i możemy tankować z rabatem.

Promocja obowiązuje od poniedziałku 4 maja do końca miesiąca, w dni powszednie w godz. 7.00 – 15.00.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ

Zachęcamy także aby inni przyłączyli się do naszej akcji i zaoferowali zniżki na swoje usługi tym, którzy posiadają „Kartę dla Bohatera”. W zamian KM Płock na swojej stronie internetowej www.kmplock.eu i FB umieści informację o partnerze i zniżce jaką oferuje.

Uwaga! Strona KM Płock każdego miesiąca ma ok 1,5 mln odsłon.