W dniach od 23 grudnia 2022 r. do 8 stycznia 2023 r. autobusy KM kursować będą według następującego porządku:

 

24 i 31 grudnia (sobota – Wigilia i Sylwester)

  • autobusy linii miejskich i podmiejskich kursować będą według rozkładu jazdy na SOBOTY
  • po godz. 17:30 kursować będą autobusy linii 3, 7, 19 i 26 (według sobotniego rozkładu jazdy)
  • wykonane będą wszystkie sobotnie kursy linii 3, 4, 7, 19, 24, 26, 31, 32, 33, 35, 101, 104, 140, N1
  • tylko do ok. godz. 17:30 kursować będą autobusy linii 0, 2, 10, 14, 18, 20, 22, 102, 103, 105, 111, 130 (wykaz ostatnich kursów poniżej)
  • nie będzie wykonany kurs „zjazdowy” linii 3 z Podolszyc o godz. 22:40

 

WYKAZ OSTATNICH KURSÓW 24 I 31 GRUDNIA 2022 R.

linia czas odjazdu ostatniego kursu z pętli czas odjazdu ostatniego kursu z wybranych przystanków na trasie
0 z Winiar o godz. 17:15 Pszczela 17:22, Kwiatka 17:29, Dworzec kolejowy 17:37
2 z Winiar o godz. 16:32 Pszczela 16:39, Kwiatka 16:46, Stocznia 16:54 (kierunek Podolszyce)
  z Podolszyc o godz. 16:41 Tokary 16:53, Stocznia 17:03 (kierunek Winiary)
3 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
4 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
7 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
10 z Winiar o godz. 16:37 Pszczela 16:44, Dworzec kolejowy 04 (przy Netto) 16:51
14 z Winiar o godz. 17:13 Jachowicza (teatr) 17:22, Dworzec kolejowy 17:27 (kier. Podolszyce)
  z Podolszyc o godz. 16:53 Hubalczyków 16:58, Dworzec kolejowy 17:09 (kierunek Winiary)
18 z Dworca kolejowego o godz. 17:00 Rutskich 17:07, Zduńska 17:15, Os. Górna 17:28 (kierunek Żyzna)
  z Żyznej o godz. 16:51 Os. Górna 17:04, Cholerka 17:12 (kierunek Dworzec kolejowy)
19 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
20 z Kostrogaju, zajezdni o godz. 16:49 Kwiatka 17:00, Dworzec kolejowy 17:07 (kierunek Podolszyce)
  z Podolszyc o godz. 17:39 Hubalczyków 17:48, Dworzec kolejowy 18:01 (kierunek Kostrogaj)
22 z Winiar o godz. 17:37, 18:37 Orlen Arena 17:44, 18:44; Kwiatka 17:53, 18:53 (kierunek Podolszyce)
  z Podolszyc o godz. 17:47 Graniczna 17:56, Misjonarska 18:02 (kierunek Winiary)
24 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
26 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
31 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
32 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
33 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
35 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
101 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
102 z Dworca kolejowego o godz. 16:24 Jachowicza (teatr) 16:30, Skarpa 16:37 (kierunek Kobierniki)
z Kobiernik o godz. 17:01 Biała, osiedle 17:11 (kierunek Dworzec kolejowy)
103 z Dworca kolejowego o godz. 13:37 Jachowicza (teatr) 13:43, Skarpa 13:48 (kierunek Srebrna)
  ze Srebrnej o godz. 14:09 Srebrna, bloki 14:15, Mańkowo 14:18 (kierunek Dworzec kolejowy)
104 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
105 z Dworca kolejowego o godz. 16:33 Jachowicza (teatr) 16:39, Skarpa 16:44 (kierunek Brwilno)
  z Brwilna, Antoniówki o godz. 17:10 Maszewo nad Wisłą 17:15, Skarpa 17:23 (kierunek Dworzec kolejowy)
111 z Dworca kolejowego o godz. 17:30 Jachowicza (teatr) 17:36 (kierunek Stare Proboszczewice)
  ze Starych Proboszczewic o 18:14 Kruszczewo 18:25, Krzywa 18:33 (kierunek Dworzec kolejowy)
130 z Popiełuszki o godz. 14:52 Wyszogrodzka, Wisła 14:56; Lisia 15:08 (kierunek Szeligi)
z Szelig o godz. 16:15 Słupno, zajazd 16:22 (kierunek Armii Krajowej)
140 wykonane będą wszystkie sobotnie kursy
N1 wykonane będą wszystkie kursy

 

 

 

25 i 26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia

  • autobusy kursować będą według rozkładu jazdy na NIEDZIELE NIEHANDLOWE I ŚWIĘTA
  • nie będą kursować autobusy linii 18 i 26
  • wykonane będą wszystkie niedzielne kursy linii 2, 3, 4, 7, 14, 19, 20, 22, 24, 31, 32, 33, 35, N1

 

 

23 grudnia oraz od 27 do 30 grudnia (wtorek – piątek)

  • autobusy wszystkich linii kursować będą według rozkładu jazdy na DZIEŃ POWSZEDNI
  • nie będą wykonywane kursy „szkolne” (oznaczone w rozkładach jazdy literą „s”): na linii 7 – o godz. 7:22 i 15:10 z Kostrogaju, zajezdni do Kutnowskiej; o godz. 13:42 z Mostów do Kutnowskiej oraz o godz. 7:55, 14:17, 16:12 z Kutnowskiej do Kostrogaju, zajezdni; na linii 22 – o godz. 7:19 z Podolszyc; na linii 130 – o godz. 6:49 i 15:51 z Szelig oraz 5:55 i 14:50 z Jachowicza; na linii 140 – o godz. 7:03 z Dobrzykowa, Słonecznej

 

 

od 2 do 5 stycznia (poniedziałek – czwartek)

  • autobusy wszystkich linii kursować będą według rozkładu jazdy na DZIEŃ POWSZEDNI (z kursami „szkolnymi”)

 

 

7 stycznia (sobota)

  • autobusy linii miejskich i podmiejskich kursować będą według rozkładu jazdy na SOBOTY
  • wykonane będą wszystkie sobotnie kursy (bez ograniczeń)

 

 

8 stycznia (niedziela)

  • autobusy kursować będą według rozkładu jazdy na NIEDZIELE NIEHANDLOWE (bez linii podmiejskich)
  • wykonane będą wszystkie niedzielne kursy (bez ograniczeń)