Po całym roku zmagań w sobotę dowiedzieliśmy się, który z kierowców zasłużył na miano Kierowcy Roku 2021! Nasi kierowcy walczyli łeb w łeb. Do samego końca ostateczny wynik był dla wszystkich niespodzianką

Pierwsze miejsce zajął Jarosław Cegliński – kierowca z długoletnim stażem, który wyprzedził swoich rywali aż o kilka miejsc! Serdecznie gratulujemy!

Drugie miejsce w konkursie zajął Robert Bedra, a na kolejnych uplasowali się Tomasz Rakowski, Krzysztof Lewandowski, Marek Łukasiak, Roman Marciniak, Włodzimierz Dylewski, Sławomir Karulewski, Marek Izdebski oraz Sławomir Jakubowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! To ogromne wyróżnienie znaleźć się w dziesiątce najlepszych z około 200 kierowców pracujących w KM – Płock.

Oprócz konkursu w sobotę (17 września) na naszej bazie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in. dmuchańce, wata cukrowa, kolorowanki, gry planszowe i klocki w rozmiarze XXL, doświadczenia z fizyki i chemii, animacje ruchowe, konkursy, wóz bojowy Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, strefa foto i wiele innych.

Dziękujemy wszystkim za obecność!