Aktualizacja: zapowiedziane na dzień 16. 08. 2021 r. rozpoczęcie przebudowy ulicy Kolejowej zostało przełożone na późniejszy termin. W związku z tym autobusy linii 43 i 140 bez zmian kursować będą swoimi trasami ulicą Kolejową przez przystanek Radziwie, wiadukt. O dacie wprowadzenia objazdu zostanie podana oddzielna informacja.

Zapowiedziane na dzień 16. 08. 2021 r. rozpoczęcie przebudowy ulicy Kolejowej zostało przełożone na późniejszy termin. W związku z tym autobusy linii 43 i 140 bez zmian kursować będą swoimi trasami ulicą Kolejową przez przystanek Radziwie, wiadukt. O dacie wprowadzenia objazdu zostanie podana oddzielna informacja.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Kolejowej na odcinku od ronda Lajourdie do skrzyżowania z ul. Popłacińską na czas przebudowy od poniedziałku 16 sierpnia 2021 r. do odwołania:
• autobusy linii 43 i 140 kursować będą objazdem w obydwu kierunkach po trasie: rondo Lajourdie – Portowa – Popłacińska – Kolejowa
• na trasie objazdowej autobusy linii 43 i 140 w obydwu kierunkach zatrzymywać się będą na przystankach: rondo Lajourdie, Portowa i Radziwie, straż
• nieczynny będzie przystanek Radziwie, wiadukt (na ul. Kolejowej)