Komunikacja Miejska w Płocku z radością ogłasza, że również wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Po burzliwych naradach wspólnie uznaliśmy, że wystawimy na aukcję coś, co przyniesie niezapomniane chwile pełne radości, śmiechu i zjednoczenia.

Tak narodził się pomysł, aby zaoferować prywatny przejazd autobusem, który możesz wykorzystać dowolnie- przewóz gości na imprezę weselną, może wyjazd nad jezioro podczas wieczoru kawalerskiego? Imieniny babci, podczas których zabierzesz całą rodzinę za miasto? A może urodziny dla dzieci? Komunikacja Miejska udostępni Ci na cały dzień (a może noc!) autobus, do którego będziesz mógł zaprosić swoich gości. Licytację znajdziecie pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/impreza-w-autobusie-10149179795 .

Termin wykonania jest dowolny- to Ty ustalasz, kiedy i dokąd chcesz zmierzać. Możesz przystroić autobus, a także włączyć ulubioną playlistę. Pamiętaj jednak, że licytując wyjątkowe chwile musisz uwzględniać przyszłą sytuację epidemiczną w Polsce, dlatego czas na realizację przedmiotu aukcji jest do 31 grudnia 2021r. Data i szczegóły ustalane są ze zwycięzcą, po zakończeniu licytacji. Zapraszamy!

Regulamin znajdziecie tutaj: Regulamin aukcja WOŚP 2021