W związku z otwarciem dla ruchu drogi powiatowej Brudzeń Duży – Sobowo oraz przywróceniem przejezdności drogi wojewódzkiej 559 w Sikorzu od piątku 4 września 2020 r. począwszy od kursu o godz. 11:28 z Dworca kolejowego autobusy linii 103 powróciły na stałą trasę przez Sikórz i Parzeń oraz ponownie dojeżdżają do Strupczewa i Sobowa.

W poniedziałek 7 września w godz. 7 – 15 na drodze Brudzeń Duży – Sobowo wystąpią utrudnienia w ruchu. Poranne kursy z Sobowa będą wykonane bez zmian. W związku z utrudnieniami kurs o godz. 14:38 z Dworca kolejowego w dniu 07. 09. zostanie skrócony do Brudzenia Dużego.

Uwaga! W przypadku pogorszenia się stanu nawierzchni drogi wojewódzkiej 559 w Sikorzu, skutkującym brakiem możliwości przejazdu autobusów, ponownie autobusy linii 103 zostaną skierowane na objazd po trasie (bez zatrzymywania się na przystankach): Srebrna – Sikórz (do przystanku Sikórz, kościół) – z powrotem w stronę Srebrnej – Kobierniki – Siecień – Gorzechowo – Brudzeń Mały – Brudzeń Duży i ominą przystanki: Sikórz, cmentarz; Parzeń, wsch.; Parzeń, remiza; Parzeń, Krzyżanowo; Parzeń, Janówek i Brudzeń Duży, Wspólna.