W związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulic Łukasiewicza i Kobiałka z powodu prac drogowych w czwartek 5 lipca 2018 r. w godzinach od 7 do ok. 13 autobusy linii 33 i 35 zostaną skierowane na trasę objazdową z pominięciem przystanków Jaśminowa, Orlen Arena i przystanku zastępczego w PPP-T.

Objazd dla linii 33 i 35 (w czwartek 5 lipca od godz. 7 do ok. 13):

  • w kierunku Orlenu normalną trasą do przystanku Gałczyńskiego przy ul. Miodowej, dalej ulicą Gałczyńskiego przez przystanek Słowackiego, następnie bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Gałczyńskiego – Dobrzyńska – Zglenickiego – Łukasiewicza i od przystanku Orlen, brama II normalną trasą do bramy I
  • w kierunku Orlenu autobusy linii 33 i 35 ominą przystanki Jaśminowa 02 (przy ul. Gałczyńskiego), Orlen Arena 02 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i przystanek zastępczy w PPP-T; na trasie objazdowej zatrzymają się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku ul. Dobrzyńskiej)
  • w kierunku Podolszyc od przystanku Orlen, brama I normalną trasą do przystanku Orlen, brama II, dalej bez zatrzymywania się na przystankach po trasie: Łukasiewicza – Zglenickiego – Dobrzyńska – Gałczyńskiego (z zatrzymaniem na przystanku Słowackiego) – Miodowa i od przystanku Gałczyńskiego normalną trasą w stronę Podolszyc
  • w kierunku Podolszyc autobusy linii 33 i 35 ominą przystanek zastępczy w PPP-T oraz przystanki Orlen Arena 01 (przy ul. Batalionów Chłopskich) i Jaśminowa 01 (przy ul. Gałczyńskiego); na trasie objazdowej zatrzymają się dodatkowo na przystanku Słowackiego (na ul. Gałczyńskiego w kierunku Orlen Areny)