W związku z zamknięciem dla ruchu ulic Korczaka i Grabówka na czas imprezy pn. 6. Bieg Europejski w niedzielę 13 maja 2018 r. w godzinach od 10:00 do 11:30 autobusy linii 4 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami Wyszogrodzką i Harcerską z pominięciem przystanków: Podlaska, Gmury, Ośnica, most Solidarności, Grabówka, Wesoła, Cholerka i Paśniki. Objazd dotyczy tylko kursu o godz. 10:02 z pętli Cm. Komunalny i kursu o godz. 10:50 z pętli Św. Huberta. Na trasie objazdowej autobusy zatrzymają się przy wszystkich napotkanych przystankach.

Trasa objazdowa dla autobusów linii 4:

  • kurs o godz. 10:02 z pętli Cm. Komunalny: normalną trasą do przystanku Fabryczna, dalej: Wyszogrodzka (ŻytniaGraniczna 02 – PopiełuszkiArmii KrajowejWyszogrodzka, Wisła 02 – Imielnica) – Harcerska – Borowicka – Parcele – Św. Huberta;
  • kurs o godz. 10:50 z pętli Św. Huberta: Parcele – Borowicka – HarcerskaWyszogrodzka (ImielnicaWyszogrodzka, Wisła 01 – Armii KrajowejGraniczna 01 – Żytnia) i od przystanku Fabryczna normalną trasą do pętli Cm. Komunalny.