Od 14 kwietnia 2018 r. (sobota) autobusy linii 104 kursować będą nową trasą okrężną: Płock – Maszewo Duże – Ludwikowo – Wyszyna – Mańkowo – Maszewo Duże – Płock. Kursy skrócone do / z Mańkowa, które dotychczas wykonywane były na linii 104, obecnie wykonywane będą na linii 103 (szczegóły w rozkładach jazdy).

Nowa trasa linii 104: Dworzec kolejowy – Dworcowa – Jachowicza – Kobylińskiego – Dobrzyńska – Maszewo Duże: Lipnowska – Brwileńska – Ludwikowo – Wyszyna (przy szkole) – Mańkowo – Maszewo Duże: Lipnowska – Dobrzyńska – Kobylińskiego – Jachowicza – Dworcowa – Dworzec kolejowy.

Na trasie przez Ludwikowo autobusy linii 104 zatrzymywać się będą przy sześciu nowych przystankach na żądanie (wszystkie na terenie gminy Stara Biała):

  • Maszewo Duże, Brwileńska – przy ul. Brwileńskiej za skrzyżowaniem z ul. Lipnowską;
  • Wyszyna, Wycinki – przy ul. Brwileńskiej przed skrzyżowaniem z ul. Spacerową;
  • Wyszyna, las – przy drodze gminnej;
  • Ludwikowo, las – przy drodze gminnej;
  • Ludwikowo – ok. 400 m od skrzyżowania w Ludwikowie w stronę Wyszyny;
  • Wyszyna – ok. 30 m przed pętlą przy szkole w Wyszynie.

Na trasie Wyszyna – Płock autobusy linii 104 zatrzymywać się będą przy wszystkich dotychczas obsługiwanych przystankach (w tym na drodze wojewódzkiej 559 przy pętli w Mańkowie).

Uwaga! Od 14. 04. 2018 r. kursy linii 103 wykonywane będą w trzech wariantach: do / z Mańkowa (dotychczas wykonywane na linii 104), do / z Brudzenia Dużego i do / z Sobowa. Godziny odjazdów nie ulegają zmianie.

Bilety jednoprzejazdowe przesiadkowe zachowują ważność na całej trasie przejazdu do upływu czasu określonego na bilecie.