Drodzy Gapowicze chcemy Was „przeprosić”. Ostatnio mogliście odnieść wrażenie, że o Was zapomnieliśmy, ale to nieprawda. Pamiętamy o wszystkich naszych pasażerach a to, że jesteście w mniejszości niczego nie zmienia. Ostatnie kilka tygodni poświęciliśmy projektowi, który jest dedykowany specjalnie dla Was. I mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni.

Wiemy, że jadąc autobusem bez biletu zastanawiacie się czy wsiądą kontrolerzy czy nie? Czy dostaniecie mandat, czy nie? Aby jeszcze bardziej podkręcić „grę” przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Od piątku 14 lipca 2017 r. kontrolerzy z firmy Callpay Windykacja dołączają do akcji. Na razie tylko do końca listopada, ale jeśli wszyscy będziemy zadowoleni nie wykluczone, że zostaną na stałe.

Wchodzimy na wyższy poziom. Kontrolerzy Callpay Windykacja przed rozpoczęciem pracy, będą raportować za pomocą urządzenia mobilnego swoją pozycję GPS oraz numer kontrolowanej linii. Dzięki temu na bieżąco będziemy mogli sprawdzić gdzie są. W ciągu miesiąca przeprowadzą minimum 10 tysięcy kontroli biletowych. I będą się one troszkę różnić od dotychczasowych. Każdy z nich będzie wyposażony w nowoczesny smartfon i przenośną drukarkę. – Z punktu widzenia pasażera, zmiany w sposobie przeprowadzania kontroli nie będą mocno zauważalne. Główną różnicą będzie opłata dodatkowa wystawiona z urządzenia mobilnego zamiast opłaty wypisywanej ręcznie. Wprowadzenie takiego systemu umożliwia sprawniejsze działanie, mniejszą ilość popełnianych błędów oraz większą wygodę na pasażera. Otrzymana opłata dodatkowa będzie bardziej czytelna i przez to lepiej zrozumiała – tłumaczy Maciej Kierzek z Callpay Windykacja.

Callpay Windykacja uruchomiła specjalną infolinię dla pasażerów. Wszelkie wątpliwości dot. kontroli biletowych będzie można wyjaśnić dzwoniąc pod nr tel: 614 111 614

To nie koniec nowości! Pewnie pamiętacie, że teraz jeśli dostaniecie mandat za jazdę bez biletu możecie liczyć na  50 lub 30 procentowy rabat. Jeśli opłacicie należności w ciągu 3 dni od dnia wystawienia wezwania, Wasze zobowiązanie obniżymy o połowę. Jeśli nie zdążycie macie szansę na 30 procentową obniżkę, która obowiązuje do 7 dnia od wystawienia wezwania. Później płacicie całość czyli 280 zł. Dlatego aby ułatwić Wam możliwość skorzystania z rabatu dwóch naszych kontrolerów będzie wyposażonych w terminale płatnicze. Także od razu, na miejscu będziecie mogli opłacić mandat.

Uwaga, aby uniknąć mandatu wystarczy mieć ważny bilet podczas kontroli. Możecie go kupić na kilka sposobów: w biletomacie w autobusie, jeśli ten ma awarię to kierowca sprzeda Wam bilet, są też biletomaty stacjonarne (w Galerii Wisła, na Skarpie i w Al. Jachowicza), w kioskach, w punktach sprzedaży, polecamy także aplikacje na smartfony SkyCash i moBilet.

Callpay Windykacja to trzeci podmiot (oprócz firmy Serinus i kontrolerów KM Płock) uprawniony do przeprowadzania kontroli biletowych w autobusach KM Płock.