W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ul. Dobrzykowskiej między wjazdem do ogródków działkowych Złote Piaski a zabudowaniami osiedla Radziwie (etap II zamknięcia) od środy 23 września br. od ok. godz. 8 do odwołania (na okres ok. sześciu tygodni) zmianie ulegną trasy i tymczasowe rozkłady jazdy linii 2 i linii komunikacji zastępczej x2. Autobusy linii 21 kursować będą nadal trasą objazdową przez most Solidarności z pominięciem Radziwia (tymczasowy rozkład jazdy linii 21 nie ulegnie zmianie).

Tabelaryczne rozkłady jazdy (pliki PDF) ważne od 23. 09. 2015 r. do odwołania:

Autobusy linii 2 w kierunku Radziwia dojadą tylko do przystanku Cicha. Wybrane kursy z przystanku Cicha przejadą dalej trasą objazdową przez przystanki OD Złote Piaski, OD Oaza i Tokary do przystanku Armii Krajowej na Podolszycach. Z Podolszyc autobusy linii 2 również przejadą przez przystanki Tokary, OD Oaza i OD Złote Piaski i trasą objazdową przejadą do przystanku Cicha, skąd pojadą dalej w kierunku Winiar.

Autobusy linii x2 wyjadą z pętli Tokary i przez przystanki OD Oaza, OD Złote Piaski, Radziwie, straż, Portowa i rondo Lajourdie dojadą do ul. Cichej. Z ul. Cichej przejadą do przystanków OD Złote Piaski, OD Oaza i Tokary.

Na przystankach oraz na naszej stronie internetowej zamieszczone będą szczegółowe rozkłady jazdy linii 2 i x2 obowiązujące w czasie II etapu objazdu.