Udostępniliśmy Państwu naszą stronę internetową w nowej szacie graficznej. Odsłona nowej strony, to zdecydowane zmiany wizualne, funkcjonalne, ale przede wszystkim ulepszona struktura oraz większa dostępność. Wprowadzając zmiany, wierzymy, że wraz nowym wyglądem, strona odsłoni również nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w naszym mieście. Cenimy sobie kontakt z naszymi pasażerami, dlatego wprowadzimy formularz kontaktowy, umożliwiający bezpośrednią korespondencję dotyczącą wszelkich pytań, czy wątpliwości dotyczących naszej działalności.

W celu poprawienia czytelności rozkładów jazdy wprowadziliśmy funkcję powiększania czcionki. Aby skorzystać z funkcji, w zakładce z rozkładami jazdy, w prawym górnym  rogu znajduje się ikona ze znakami „+” i „-„, w zależności od potrzeby klikamy na plus, aby powiększyć czcionkę, minus, aby zmniejszyć.

Nowa strona dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jest tak samo funkcjonalna na komputerze, smartfonie, czy tablecie, oznacza to, ze dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy.

Zapraszamy Państwa do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi  strony poprzez formularz kontaktowy lub na adres e-mail: kontakt@kmplock.eu