Z powodu zamknięcia dla ruchu południowej jezdni ul. Wyszogrodzkiej przy skrzyżowaniu z al. Jana Pawła II (przy galerii Mazovia) na czas remontu od piątku 2 sierpnia od ok. godz. 19 od piątku 2 sierpnia od ok. godz. 17 do niedzieli 4 sierpnia do końca kursowania autobusów linii nocnej N1 (nad ranem 5 sierpnia) autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 zostaną skierowane na trasy objazdowe ul. Wyszogrodzką (szczegóły poniżej), autobusy pozostałych linii kursować będą bez zmian. Przystanek Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Imielnicy) zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z al. Jana Pawła II (ustawiony będzie przy wjeździe do Auchan). Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Czwartaków, autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w obydwu kierunkach nie wjadą w al. Jana Pawła II. Uwaga – w przypadku wcześniejszego zakończenia prac trasy objazdowe mogą zostać odwołane wcześniej!

 

Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach pojadą prosto ul. Wyszogrodzką i ominą przystanek Czwartaków, w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, pozostałe przystanki obsłużą bez zmian.

 

Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w obydwu kierunkach pojadą prosto ul. Wyszogrodzką i ominą wszystkie przystanki w al. Jana Pawła II (Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego i Podolszyce), w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan.

 

Autobusy linii 22 i 33:

w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, a dalej przez przystanki Czwartaków (przy OBI), Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego przejadą do pętli Podolszyce;

z pętli Podolszyce przejadą przez przystanki Wiśniewskiego, Św. Wojciecha, Skotnickiego i Czwartaków (przy basenie), a następnie do przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy Lidlu), na którym powrócą na stałą trasę w stronę centrum.

 

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:

Czwartaków – w obydwu kierunkach bez obsługi autobusami linii 2 i 3 (zatrzymają się tam za to autobusy linii 22 i 33);

Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – w obydwu kierunkach bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30;

Armii Krajowej w stronę Imielnicy zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z al. Jana Pawła II (będzie ustawiony przy wjeździe na parking Auchan), zatrzymają się na nim autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.