Proszę wybrać przystanek:

1 Maja (zast.)
3 Maja (zast.)
Kołłątaja (czasowo nieczynny)
Stanisławówka 02 (czasowo nieczynny)
Armii Krajowej
Banacha
Batorego
Biała, Nowe Draganie
Biała, osiedle
Biała, Parcele
Biała, Podbipięty
Biała, Poświętne
Biała, zakon
Bielsk
Bielsk, Bolechowice
Bielska
Biskupice
Bonisław
Borowiczki
Borowiczki, park 01
Borowiczki, park 02
Boryszewska
Botaniczna
Braci Jeziorowskich
Brochocin
Brochocin, Bielska
Brochocin, Ośrodek
Brochocin, wieś
Bromierzyk, skrzyż.
Bronowo Kmiece
Bronowo Kmiece, skrzyż.
Bronowo-Zalesie
Bronowo-Zalesie, skrzyż.
Bronowo-Zalesie, świetlica
Browarna
Brudzeń Duży
Brudzeń Duży, stacja paliw
Brudzeń Duży, Wspólna
Brwilno, Antoniówka
Brwilno, kościół
Brwilno, Lawendowa
Brwilno, leśniczówka
Bukowa
Cekanowo, GOK
Cekanowo, Lazurowa
Cekanowo, Mazowiecka
Cekanowo, Polna
Cekanowo, Płocka
Cekanowo, Stokrotki
Cekanowo, Wiejska
Chemików, OBR
Chemików, OT
Cholerka
Chopina, szkoła
Ciachcin
Cicha
Cicha (zast.)
Ciechomice
Cm. Komunalny 01
Cm. Komunalny 02
Cm. Komunalny 04
Czwartaków
Dobrzyków, Gąbińska
Dobrzyków, Obr. Dobrzykowa
Dobrzyków, szkoła
Dobrzyków, Słoneczna
Drwały
Dworzec kolejowy
Dworzec kolejowy 01
Dworzec kolejowy 02
Dworzec kolejowy 04
Dworzec kolejowy 06
Dziarnowo
Dźwierzno
Długa
Fabryczna
Fabryka maszyn
Gąbin, Dobrzykowska
Gąbin, dworzec
Gąbińska
Gałczyńskiego
Gilino
Gmury
Golejewo
Golejewo, Czachowo
Golejewo, Gnaty
Góra, Osiedlowa
Góra, rondo
Górki
Góry
Góry 04
Goślice
Gozdowo
Gozdowo, Płocka
Gozdowo, stacja kol.
Gozdowo, Strażacka
Gozdowo, UG
Grabie Polskie
Grabina k. Góry
Grabówka
Gradowskiego
Graniczna 01
Graniczna 02
Graniczna 04
Gulczewo
Hermana
Hubalczyków
III Liceum
Imielnica
Jachowicza (Bielska)
Jachowicza (młyn)
Jachowicza (teatr)
Jączewo
Jaśminowa
Jędrzejewo
Jesienna
Jeziorna
Jordanów
Kamionki
Kamionki, wsch.
Kasztanowa
Kobierniki
Kobierniki, Skrwa
Kobierniki, skrzyż.
Kobierniki, ZUOK
Kochanowskiego
Kopernika
Kościelna
Kostrogaj
Kostrogaj, magazyny
Kostrogaj, straż
Kostrogaj, zajezdnia 01
Kostrogaj, zajezdnia 02
Kostrogaj, zajezdnia 03
Kostrogaj, zajezdnia 04
Kostrogaj, zakłady
Kołłątaja
Kredytowa
Kruszczewo
Kruszczewo, Kolonia
Kruszczewo, stacja el.
Krzywa
Krzywosy
Kutnowska
Kwiatka
Lachmana
Lasotki
Lelice
Lelice, Płocka
Liściasta
Lisia
Lotnisko
Ludwikowo
Ludwikowo, las
Machcino
Machcino, szkoła
Macieszy
Mańkowo
Mańkowo, Nowa Biała
Mańkowo, skrzyż.
Maszewo Duże, Brwileńska
Maszewo Duże, Lipowa
Maszewo Duże, Szkolna
Maszewo nad Wisłą
Maszewska
Mickiewicza, szkoła
Mirosław, skrzyż.
Misjonarska
Miłodróż
most Solidarności
Mosty
Murzynowo
Murzynowo, przystań
Młyńska
Nadwiślańska
Naftobudowa
Naftoremont
Nowe Boryszewo
Nowe Boryszewo, Boryszewska
Nowe Boryszewo, I
Nowe Grabie, las
Nowe Grabie, szkoła
Nowe Gulczewo, Kasztelańska
Nowe Gulczewo, Ketlinga
Nowe Gulczewo, Ruciana
Nowe Gulczewo, Sobieskiego
Nowe Gulczewo, Wyszogrodzka
Nowe Proboszczewice, stadion
Nowe Trzepowo
Nowe Trzepowo, sady
Nowe Trzepowo, szkoła
Nowe Trzepowo, wiadukt
Nowowiejskiego
Obr. Westerplatte
Obrońców Płocka
OD Budowlani
OD Nadwiślański
OD Oaza
OD Złote Piaski
Ogorzelice, Bielska
Ogorzelice, osiedle
Ogorzelice, przejazd kol.
Ogródek jordanowski
Opatówiec
Orlen Arena 01
Orlen Arena 02
Orlen Arena 03
Orlen Arena 04
Orlen, brama I
Orlen, brama II
Orlen, brama X
Orlen, brama XI
Os. Nad Rosicą
Ośnica
Ostatnia
Otolińska
Otolińska, Boryszewo
Otolińska, WORD
Padlewskiego
Parcele
Park Technologiczny
Parzeń, Janówek
Parzeń, Krzyżanowo
Parzeń, remiza
Parzeń, wsch.
Paśniki
Pęszyno Duże
Piaska
Piękna
pl. Obr. Warszawy
pl. Obr. Warszawy (zast.)
Pniewskiego
Podlaska
Podolszyce 01
Podolszyce 02
Polmo
Popiełuszki
Portowa
Potrzebna
PPPT, CUK
Przemysłowa
Przemysłowa, zakłady
Przybyszewo
Przyjazna
Przyszkolna
Pszczela
Radotki
Radzanowo, osiedle
Radzanowo, skrzyż.
Radzanowo, Szkolna
Radziwie, straż
Radziwie, wiadukt
Rękawczyn
Rembielińskiego
Rempin
Rempin, las
Rogozino, Imielnicka
Rogozino, Mazowiecka
Rogozino, Płocka
Rogozino, rondo
Rogozino, szkoła
Rogozino, Wiejska
rondo Lajourdie
rondo Osieckiego
Roweckiego
Rycharcice
Sękowo
Semestralna
Siecień
Siecień, cmentarz
Siecień, I
Siecień, remiza
Sielska
Siennickiego
Sierpecka, szkoła
Sikorskiego
Sikórz, cmentarz
Sikórz, kościół
Sikórz, ZUOK
Skarpa
Skotnickiego
Skłodowskiej
Smardzewo
Sobowo
Sosnowa
Spacerowa
Spółdzielcza
Srebrna
Srebrna, bloki
Srebrna, pałac
Stadion Miejski
Stanisławówka 01
Stanisławówka 04
Stara Biała
Stara Biała, Kamionki
Stara Biała, Kowalewko
Stare Boryszewo
Stare Draganie
Stare Draganie, sady
Stare Gulczewo
Stare Gulczewo, remiza
Stare Proboszczewice
Stare Proboszczewice, Krótka
Stare Proboszczewice, Polna
Stare Proboszczewice, Spokojna
Staroźreby
Staroźreby, Kościelna
Stocznia
Stróżewko, II
Strupczewo
Strupczewo Małe
Św. Faustyny
Św. Huberta
Św. Wojciecha
Szarych Szeregów
Szeligi
Szpital Św. Trójcy
Szpitalna
Słowackiego
Słupno, Jasna
Słupno, Kalinowa
Słupno, Krzelewo
Słupno, Piaski
Słupno, zajazd
Targowa
Targowa, zakłady
Tchórz
Tokarska
Tokary
Trzepowo, Bielska
Tumska
Umienino
Umienino, skrzyż.
Umienino-Łubki
Wesoła
Wiadukt
Wiatraki
Winiary, szpital 01
Winiary, szpital 02
Winiary, szpital 04
Wiosenna
Wodzymin
WORD
Worowice-Wyroby
Woźniki, skrzyż.
Woźniki-Paklewy, skrzyż.
Wschodnia
Wyszogrodzka, Wisła
Wyszogrodzka, Wisła 03
Wyszyna
Wyszyna, las
Wyszyna, młyn
Wyszyna, OSP
Wyszyna, Wycinki
Zągoty
Zajęcza
Zakole
Zglenickiego
Zglenickiego, Biała
Zglenickiego, brama I
Zglenickiego, brama III
Zglenickiego, Maszewo
Zglenickiego, szpital
Zgliczyńskiego
Zielony Jar
Ziołowa
Zoo (zast.)
Żytnia
Żyzna
Łącka
Łączniczek
Łysakowo