Strona główna KM-PłockRozkłady jazdyPrzystankiMapa przystankówWyszukiwarka połączeńWersja mobilna
Linie pospieszne
AB
Linie gminne
L1L2
Linie nocne
N1N3
Linie sezonowe
4344

Rozkłady jazdy

Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

Numer liniiTrasa 
Linie zwykłe
x2 Radziwie, stacja kol. - Kolejowa - Portowa - Stocznia - Popłacińska - Kolejowa - Cicha - Kościelna - Kolejowa - Radziwie, stacja kol.» »
3Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki» »
4 Św. Huberta - Parcele - Borowicka - Harcerska - Korczaka - Grabówka - Słoneczna - Południowa - Wyszogrodzka - Kilińskiego - Warszawska - pl. Dąbrowskiego - Kościuszki - pl. Obrońców Warszawy - 1 Maja - Sienkiewicza (powrót: Kwiatka - Kolegialna) - Nowowiejskiego - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Przemysłowa - Kostrogaj - Wiadukt - Bielska - Cm. Komunalny» »
x7 Kostrogaj - Kostrogaj, zajezdnia 03 - Przemysłowa - Narodowych Sił Zbrojnych - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - (powrót: Sienkiewicza) - Wyszogrodzka - most Solidarności - Tokary - Dobrzykowska - Kościelna (- Kolejowa - Popłacińska - Stocznia) - Kolejowa - Kutnowska - Góry - Ciechomicka - Ciechomice - Górki» »
10
UWAGA! Zamknięcie ul. Tysiąclecia [szczegóły]
Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza - Batalionów Chłopskich - NSZ - Przemysłowa - Tysiąclecia - Bielska - Jachowicza - Obrońców Westerplatte - Mickiewicza - Dworzec kolejowy 04 / 01 - Dworcowa - Jachowicza - 11 Listopada - 3 Maja - 1 Maja - Sienkiewicza - Bielska - Tysiąclecia - Przemysłowa - NSZ - Batalionów Chłopskich - Łukasiewicza - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia okrężna)
» »
13Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Cicha (w drodze powrotnej Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Kolejowa - Kutnowska» »
14Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Jachowicza - Obrońców Westerplatte - Mickiewicza - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Podolszyce - Mazura - Gościniec» »
15
UWAGA! Zamknięcie ul. Tysiąclecia [szczegóły]
Podolszyce - Czwartaków - Armii Krajowej - Żyzna - Boryszewska - Otolińska, Boryszewo - Otolińska - Banacha - Lachmana - Spółdzielcza - Wyszogrodzka - Sienkiewicza (w drodze powrotnej Kwiatka - Kolegialna - Słoneczna - Południowa - Spółdzielcza) - Nowowiejskiego - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Chopina - Dworzec kolejowy lub Bielska - Targowa - Fabryka maszyn lub Bielska - Cm. Komunalny
» »
19 Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Armii Krajowej - Podolszyce» »
20 Kostrogaj - Kostrogaj, zajezdnia - Narodowych Sił Zbrojnych - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (powrót Sienkiewicza) - 1 Maja - 3 Maja - 11 Listopada - Jachowicza - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce» »
22Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce» »
24 Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - 11 Listopada - 3 Maja - 1 Maja - Sienkiewicza (powrót: Kwiatka - Kolegialna) - Nowowiejskiego - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Przemysłowa - Kostrogaj - Wiadukt - Bielska - Cm. Komunalny - Bielska - Brochocin» »
26Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej: Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Jachowicza - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce» »
31 wybrane kursy z Winiar - Skarpa - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Miodowa - Gałczyńskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Długa - Orlen, brama XI» »
32 Fabryka maszyn - Otolińska - Lachmana - Banacha - Chopina - Mickiewicza - Bielska - NSZ - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
33Podolszyce - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Nowowiejskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
35Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej LUB Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I - Zglenickiego - Naftobudowa » »
37Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego (z wjazdem na wiadukt) - Lachmana - Banacha - Otolińska - Targowa - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa (przy pętli autobusowej) - Kostrogaj, zajezdnia» »
60Podolszyce - Czwartaków - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Chopina - NSZ - Przemysłowa» »
61Orlen, brama I - Chemików - Zglenickiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (tylko w podanym kierunku)» »
62Naftobudowa - Zglenickiego - Orlen, brama I - Chemików - Łukasiewicza - 7 Czerwca 1991 r. - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Kostrogaj, zajezdnia» »
100Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Biała - Dziarnowo» »
101 Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Kamionki - Miłodróż - Stare Proboszczewice» »
102 Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Srebrna - Kobierniki - Radotki - Lasotki - Siecień - Murzynowo - Uniejewo - Rokicie - Myśliborzyce - Więcławice - Główina» »
103Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo» »
104Dworzec kolejowy – Dworcowa – Jachowicza – Kobylińskiego – Dobrzyńska – Maszewo Duże (Lipnowska – Brwileńska) – Ludwikowo – Wyszyna (przy szkole) – Mańkowo – Maszewo Duże (Lipnowska) – Dobrzyńska – Kobylińskiego – Jachowicza – Dworcowa – Dworzec kolejowy» »
105Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Szpitalna - Maszewo nad Wisłą - Brwilno, Antoniówka - Murzynowo - Uniejewo - Rokicie - Myśliborzyce - Więcławice - Główina» »
110Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Trzepowo - Nowe Trzepowo - Bronowo-Zalesie - Machcino - Sękowo - Zągoty - Umienino - Jączewo - Rycharcice - Bonisław - Lelice» »
111Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Sierpecka - Nowe Trzepowo - Stare Draganie - Bronowo Kmiece - Kruszczewo - Ogorzelice - Nowe Proboszczewice - Stare Proboszczewice - Golejewo - Gozdowo - Rempin - Rękawczyn (tylko w stronę Rempina) - Rempin
» »
112Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Tchórz - Dźwierzno - Goślice - Ciachcin - Drwały - Gilino - Bielsk» »
120Jachowicza (teatr) - Piłsudskiego - Otolińska - Nowe Boryszewo - Stare Boryszewo - Stróżewko - Rogozino - Wodzymin - Radzanowo - Woźniki - Smardzewo - Opatówiec - Staroźreby» »
121Podolszyce - Czwartaków - Armii Krajowej - Żyzna - Nowe Boryszewo - Stróżewko - Stare Boryszewo - Rogozino» »
130Jachowicza (teatr) - Piłsudskiego - Wyszogrodzka (Popiełuszki) - Wyszogrodzka - Nowe Gulczewo (Szlachecka - Ketlinga - Rogozińska) - Wyszogrodzka - Cekanowo (Płocka - Wiejska - Królewska) - Słupno (Miszewska) - Słupno, zajazd - Warszawska - Krzelewo - Klonowa - Szeligi» »
140 Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (powrót: Sienkiewicza)- Wyszogrodzka - most Solidarności - Tokary - Dobrzykowska - Jordanów - Dobrzyków - Nowe Grabie - Gąbin, dworzec» »
160 Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (powrót: Sienkiewicza)- Wyszogrodzka - most Solidarności - Dobrzykowska - Kościelna - Kolejowa - Popłacińska - Popłacin - Brwilno k. Socz. - Soczewka - Brwilno Dolne - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów - Karolewo - Nowa Wieś» »
Linie pospieszne
ALINIA POSPIESZNA
w kierunku Orlenu zatrzymuje się tylko na przystankach: Podolszyce - Sikorskiego - Zielony Jar - Roweckiego - Hubalczyków - Łączniczek - Szarych Szeregów - Armii Krajowej - Dobrowolskiego - Jachowicza - Orlen, brama II - Chemików, OT - Orlen, brama I
w kierunku Podolszyc zatrzymuje się tylko na przystankach: Orlen, brama I - Chemików, OT - Orlen, brama II - Jachowicza - Piaska - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Wyszogrodzka, Wisła 03 - Podolszyce
» »
BLINIA POSPIESZNA
w kierunku Orlenu zatrzymuje się tylko na przystankach: Podolszyce - Pniewskiego - Św. Wojciecha - Skotnickiego - Czwartaków - Sikorskiego - Zielony Jar - Roweckiego - Hubalczyków - Łączniczek - Szarych Szeregów - Armii Krajowej - Długa - Orlen, brama II - Orlen, brama X - Chemików, OT - Chemików, OBR - Orlen, brama I
w kierunku Podolszyc zatrzymuje się tylko na przystankach: Orlen, brama I - Chemików, OBR - Chemików, OT - Orlen, brama X - Orlen, brama II - Długa - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Wyszogrodzka, Wisła 03 - Czwartaków - Skotnickiego - Św. Wojciecha - Pniewskiego - Podolszyce
» »
Linie gminne
L1Gąbin, dworzec - Guzew - Nowy Kamień - Lipińskie - Jadwigów - Topólno - Czermno - Kępina - Gąbin (Rogatki Czermińskie - Jana Pawła II) - Gąbin, dworzec» »
L2Staroźreby - Worowice-Wyroby - Zdziar Wielki - Sarzyn - Bylino - Rogowo - Rogowo Szlacheckie - Piączyn - Nowa Wieś k. Góry - Piączyn - Rogowo Szlacheckie - Żochowo Stare - Góra - Grabina k. Góry - Bromierzyk - Worowice-Wyroby - Staroźreby» »
Linie nocne
N1
UWAGA! Zamknięcie ul. Tysiąclecia [szczegóły]
Kostrogaj, straż - NSZ - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna (powrót Sienkiewicza) - 1 Maja - 3 Maja - 11 Listopada - Jachowicza - Dworcowa - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki (linia nocna)
» »
N3 Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ - Kostrogaj, zajezdnia (tylko w podanym kierunku, linia nocna)» »
Linie sezonowe
43Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Trasa Popiełuszki - Grabina» »
44Jachowicza (młyn) Bielska - Kwiatka – Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Narutowicza – Mostowa – Rybaki, molo – (wybrane kursy dalej: Sobótka - Winiary, szpital) (wybrane kursy: Winiary, szpital - Sobótka) - Rybaki, molo – Mostowa – pl. Narutowicza – Kościuszki – pl. Obrońców Warszawy – 1 Maja – Sienkiewicza – Nowowiejskiego – Łukasiewicza – Kobylińskiego – Jachowicza (młyn)» »