Rozkład jazdy w komórce - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Rozkład jazdy w komórce

Rozkład jazdy w komórce

Przez telefon komórkowy możesz także sprawdzić rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej – Płock:

myBus

myBUS online

Aplikacja myBus to system informacji pasażerskiej, która została przygotowana z myślą o użytkownikach transportu miejskiego, zarówno dla tych, którzy podróżują codziennie, jak i dla okazjonalnych pasażerów. Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy i dostępu do dynamicznej informacji pasażerskiej, zawiera szereg dodatkowych funkcji. W MyBus znajdziesz informacje o linii i numerze taborowym wybierając interesujący Cię kurs na mapie. W aplikacji możesz również śledzić aktualny kurs autobusu, dzięki czemu masz dostęp do dokładnej godziny pojawienia się pojazdu na przystanku, z uwzględnieniem opóźnień, czy przyspieszeń kursów. Ponadto aplikacja w formie offline pozwala korzystać z pobranego jednorazowo rozkładu jazdy bez dodatkowego łączenia się z Internetem. Aplikacja MyBus jest dostępna do pobrania na platformach Sklep Play oraz App Store.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Płockarta_logo

PłocKArta

Jedną z wielu funkcji tej aplikacji jest rozkład jazdy autobusów w komórce. Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy znajdziesz tam również informacje o najbliższych odjazdach autobusów z konkretnego przystanku, jest to tzw. dynamiczna informacja pasażerska.

Aby korzystać z aplikacji musisz posiadać aktywny Pakiet Mieszkańca. Warto również zawnioskować o Pakiet Komunikacyjny przygotowany z myślą o pasażerach KM – Płock. Chcesz dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić, aby dołączyć do PłocKArty? Kliknij poniżej

Google Maps

Nasze rozkłady są również dostępne w Google Maps. Możesz zaplanować swoją podróż w wygodny dla Ciebie sposób.