Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Komunikacji Miejskiej – Płock! - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Aktualności Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Komunikacji Miejskiej – Płock!

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Komunikacji Miejskiej – Płock!

Co to jest CO2 i czym różni się od wodoru, a w czym jest do niego podobny? Jak samodzielnie zrobić chemicznego kameleona? Czy każda woda przewodzi prąd? Między innymi na takie pytania podczas warsztatów naukowych najmłodsi uczestnicy w sobotę w Komunikacji Miejskiej – Płock znajdą odpowiedzi.  Zapraszamy na piknik rodzinny i Finał Konkursu Kierowca Roku 2022, które odbędą się 9 września 2023 r. na terenie zajezdni KM – Płock (ul. Przemysłowa 17) w godz. 10.00 – 15.00.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji m.in.: ogromną strefę dla dzieci z kilkudziesięcioma atrakcjami. A w niej: tor przeszkód, trampoliny, pluszowi goście, nauka jazdy na rolkach, zajęcia Akademii Młodego Pasażera, strefa z grami retro, wata cukrowa, kolorowe malowanie twarzy. Dodatkowo Wasze dzieci w kilka minut będą mogły zmienić się w groźnego tygrysa, czy słodkiego misia. Zabawy, tańce, konkursy integracyjne, strefa kreatywna – to tylko mała zapowiedź tego co czekać będzie na Was w sobotę.

Wszystkich zapraszamy również na prawdziwy polski poczęstunek– grochówka oraz pajda chleba ze smalcem i ogórkiem! Osoby spragnione będą miały okazję napić się słodkiej lemoniady lub pysznej Płocczanki prosto z kranu, z saturatora.

To jednak nie koniec naszych atrakcji. Tego dnia będzie miała miejsce ekscytująca rywalizacja o tytuł Kierowcy Roku 2022. Dziesięciu najlepszych kierowców stanie przed Wami, mierząc się ze sobą w siedmiu emocjonujących konkurencjach. Oto oni:

  1. Piotr Górczyński
  2. Krzysztof Lewandowski
  3. Tomasz Rakowski
  4. Cezary Kowalczyk
  5. Sławomir Jakubowski
  6. Robert Bedra
  7. Aneta Kaźmierczak
  8. Marek Łukasiak
  9. Włodzimierz Dylewski
  10. Włodzimierz Gawski

Sprawdzimy ich wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz z wiedzy o KM – Płock. Dowiemy się jak poradziliby sobie w ekstremalnych przypadkach takich jak pożar autobusu, czy konieczność udzielenia pierwszej pomocy pasażerowi. Dodatkowo zaprezentują nam także swoje umiejętności z zakresu precyzyjnego manewrowania pojazdem. Przygotowaliśmy widowisko, które na pewno Was nie zawiedzie, dlatego nie możecie tego przegapić!

Aby ułatwić płocczanom dojazd na Piknik, Komunikacja Miejska – Płock tego dnia uruchomi specjalną piknikową, bezpłatną linię, rozkłady znajdują się m.in. na przystankach.

grafika z rozkładem jazdy autobusów na piknik rodzinny KM-Płock

Partnerzy Pikniku:

Urząd Miasta Płocka, Płocka Karta Mieszkańca „Płockarta”, Państwowa Straż Pożarna w Płocku, Nauka Jazdy Auto Danielak, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, Wodociągi Płockie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku, SPR Wisła Płock, Galeria Mazovia, Sala Zabaw Fikołki, Aeroklub Ziemii Mazowieckiej, Jump Planet, Esse Zdrowie, Schronisko dla zwierząt w Płocku, Straż Miejska Płock, Czysta Forma, PreZero Płocka Gospodarka Komunalna, Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku, NoveKino Przedwiośnie, Kwiaciarnia Kliwia, Centrum Widzenia.
Dziękujemy!

Kategoria: Aktualności

Zobacz także