Darmowy Autobus na Polish Hip-Hop Festival w Płocku! - Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Aktualności Darmowy Autobus na Polish Hip-Hop Festival w Płocku!

Darmowy Autobus na Polish Hip-Hop Festival w Płocku!

Już w ten weekend Płock stanie się stolicą polskiego hip-hopu, ponieważ po raz dziesiąty odbędzie się tutaj Polish Hip-Hop Festival! To wydarzenie przyciąga miłośników muzyki hip-hopowej z całej Polski, oferując niezapomniane koncerty, występy na żywo i wiele innych atrakcji.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla uczestników coś wyjątkowego – darmowy autobus, który dowiezie Was prosto na nadwiślańską plażę, gdzie odbywa się festiwal. Pojazd ten, ozdobiony tegorocznym motywem PLHHF, będzie kursował od 4 do 6 lipca, zapewniając wygodny i bezpłatny transport.

Rozkład Jazdy Festiwalowego Autobusu

Autobus festiwalowy to nie tylko wygodny środek transportu – to również część festiwalowej atmosfery. Dzięki niemu nie przegapicie żadnych koncertów. Pamiętajcie, że pierwszy kurs w czwartek 4 lipca startuje o 18:00 z przystanku Podolszyce 02, a jego charakterystyczne festiwalowe oklejenie sprawi, że bez problemu go zauważycie.

Na miejscu, oprócz koncertów, czeka Was mnóstwo atrakcji, które podkręcą festiwalową atmosferę do maksimum.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z festiwalowego autobusu i życzymy niezapomnianych wrażeń podczas Polish Hip-Hop Festival!

Kategoria: Aktualności

Zobacz także