Aktualności

23.04.2014 10:40 „Zaczytaj się” – dziś w autobusie znajdziesz książkę

Coben, Prus, Kraszewski, to tylko kilku z wielu pisarzy, których książki zagościły dziś w autobusach KM-Płock. A wszystko to za sprawą płockich Wolontariuszy, którzy poprzez akcję „Zaczytaj się” postanowili wypromować czytanie książek, co niestety wśród Polaków trochę kuleje. Raport o stanie czytelnictwa,  nie przedstawia się zbyt optymistycznie, wynika z niego, że statystyczny Polak czyta średnio tylko 40 stron rocznie. (więcej…)


22.04.2014 12:20 „Zaczytaj się” – akcja z płockim Wolontariatem

23 kwietnia ogłoszony został Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich. To jedno z najważniejszych świąt dla wszystkich miłośników literatury. Na całych świecie organizowane są różne konferencje, spotkania i akcje promujące czytelnictwo. Nie od dzisiaj wiadomo, że czytanie książek powoduje wzrost wiedzy i słownictwa oraz rozbudza wyobraźnię. (więcej…)


22.04.2014 08:00 Punkty Sprzedaży Biletów nieczynne 2 maja

Informujemy, 2 maja 2014 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Spółki. Tego dnia Punkty Sprzedaży Biletów będą nieczynne. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu zakupów biletów okresowych.


22.04.2014 07:52 Jak w maju będzie czynny PSB prz ul. Czwartaków

Informujemy, że w maju 2014 Punkt Sprzedaży Biletów mieszczący się przy ul. Czwartaków (basen Podolanka) czynny będzie w dni robocze w terminach: 05-09.05.2014  i  22-30.05.2014.


17.04.2014 10:14 Wygrana z Media Marktem

Wynikiem 18:6 zakończył się wczorajszy towarzyski mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużyną KM-Płock a reprezentacją Media Markt. Zmagania piłkarzy można było obserwować na Orliku, na Ogródku Jordanowskim. Wszyscy zawodnicy dzielnie wytrzymali trudy spotkania. Tak naprawdę nie liczył się wynik, a możliwość dobrej zabawy. Spotkanie mogło się odbyć dzięki uprzejmości dyrekcji płockiego MDK, z którą mamy plany, by spotkania stały się cykliczne, a dzięki temu mogły pomagać w pielęgnowaniu pasji pracowników, jaką jest piłka nożna.  (więcej…)


16.04.2014 09:49 Pasażerowie liczą się dla nas

Po ponad roku od wdrożenia nowego systemu komunikacji publicznej w Płocku i gminach ościennych można z całą stanowczością stwierdzić, że założenia przyjęte przy jego opracowaniu okazały się trafne. Mimo początkowego sceptycyzmu płocczanie przekonali się i docenili nową sieć komunikacyjną oraz taryfę przewozową,  utworzenie nowych połączeń bezpośrednich i uzupełniających, i wiele innych zalet nowego systemu. Choć generalnie wprowadzone zmiany sprawdziły się i funkcjonują prawidłowo, analizowanie potrzeb mieszkańców miasta w zakresie transportu publicznego jest dla nas procesem ciągłym. (więcej…)


16.04.2014 07:44 Przetarg na dostawę urządzeń i wyposażenia warsztatowego – zmiana terminu składania ofert

W ramach inwestycji pn. „Rewitalizacja Zajezdni KM-Płock Sp. z o.o.” Komunikacja Miejska ogłosiła przetarg na dostawę urządzeń i wyposażenia warsztatowego, które stanowić będą wyposażenie nowej hali obsługowo-naprawczej KM-Płock, więcej informacji kliknij tu.

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu składania ofert, nowy, wyznaczony termin – 24.04.2014, godz. 10.00 więcej informacji, kliknij tu.


09.04.2014 10:18 Zakup biletu w biletomacie – to dziecinnie proste

Od ponad roku w autobusach płockiej komunikacji miejskiej funkcjonują automaty biletowe. W urządzenia został wyposażony cały tabor autobusowy Spółki. Tym samym stworzyliśmy kolejny kanał dystrybucji biletów, dzięki czemu nasi pasażerowie mogą dokonać zakupu biletu w sposób nieograniczony. Należy przypomnieć, że płatności za zakup biletu w biletomacie można dokonać w dwojaki sposób: gotówką i przy użyciu zbliżeniowej karty płatniczej w systemie mikropłatności. (więcej…)


« Poprzednie aktualności