Strona główna KM-PłockRozkłady jazdyPrzystankiMapa przystankówWyszukiwarka połączeńWersja mobilna
Linie pospieszne
A
Linie gminne
L1L2
Linie nocne
N1N2N3
Linie zastępcze
x2z2x17

Rozkłady jazdy

Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

Numer liniiTrasa 
Linie zwykłe
0Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego - Dworcowa - dworzec kolejowy (przystanek pod dworcem) - Mickiewicza - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia okrężna)» »
1Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Sierpecka - Nowe Trzepowo - Bronowo-Zalesie - Machcino - Sękowo - Zągoty - Umienino - Jączewo - Rycharcice - Bonisław - Lelice» »
2Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Cicha (w drodze powrotnej Cicha - Popłacińska) - OD Złote Piaski - OD Oaza - Tokary - most Solidarności - Armii Krajowej» »
3Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Gwardii Ludowej - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki» »
4 Cm. Komunalny - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - 4. Pułku Strzelców Konnych - Sienkiewicza - Nowowiejskiego) - Południowa - Grabówka - Korczaka - Borowicka - Borowiczki - św. Huberta» »
5Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Srebrna - Kobierniki - Radotki - Lasotki - Siecień - Murzynowo» »
6Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Sierpecka - Nowe Trzepowo - Stare Draganie - Bronowo Kmiece - Kruszczewo - Ogorzelice - Nowe Proboszczewice - Stare Proboszczewice - Golejewo - Gozdowo - Rempin - Rękawczyn (tylko w stronę Rempina) - Rempin» »
7Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa (w drodze powrotnej Kolejowa - Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Kutnowska - Góry - Ciechomicka - Ciechomice - Górki» »
8Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Kolejowa - Popłacińska - Popłacin - Brwilno k. Socz. - Soczewka - Brwilno Dolne - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów - Karolewo - Nowa Wieś» »
9Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Tchórz - Dźwierzno - Goślice - Ciachcin - Drwały - Gilino - Bielsk» »
10Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Mickiewicza - dworzec kolejowy (wjazd na przystanek pod dworcem) - Dworcowa - Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia okrężna)» »
11Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Biała - Dziarnowo» »
12Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Cekanowo (Królewska) - Słupno, zajazd - Słupno, Młynarska» »
13Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Cicha (w drodze powrotnej Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Kolejowa - Kutnowska» »
14Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Jachowicza - Obrońców Westerplatte - Mickiewicza - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Podolszyce» »
15Boryszewska - Otolińska - Banacha - Lachmana - Spółdzielcza - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska (w drodze powrotnej Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Słoneczna - Południowa - Spółdzielcza) - al. Kobylińskiego - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Chopina - Dworzec kolejowy) lub Bielska - Targowa - Fabryka maszyn» »
16Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Kamionki - Miłodróż - Stare Proboszczewice» »
17Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo» »
17Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2016
» »
18Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Wyszyna» »
19Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Armii Krajowej - Podolszyce» »
20Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce» »
21Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - 4. Pułku Strzelców Konnych - Sienkiewicza - Bielska) - most Solidarności - Tokary - Dobrzykowska - Jordanów - Dobrzyków - Nowe Grabie - Gąbin, dworzec» »
22Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Gwardii Ludowej - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce» »
23Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Szpitalna - Maszewo nad Wisłą - Brwilno, Antoniówka» »
24Brochocin - Bielska - Cm. Komunalny - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Nowowiejskiego) - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Podolszyce» »
25Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Nowe Gulczewo (Szlachecka - Ketlinga) - Gulczewo - Mirosław (wybrane kursy przez Plebankę) - Cekanowo (Płocka) - Słupno (Miszewska) - Miszewko Strzałkowskie - Miszewko-Stefany - Mijakowo - Święcieniec» »
26Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Jachowicza - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce» »
27 Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Harcerska - Raczkowizna - Borowiczki-Pieńki - Wykowo» »
28Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Cekanowo (Płocka) - Słupno - Wykowo» »
29Boryszewska - Otolińska - Banacha - Lachmana - Spółdzielcza - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska (w drodze powrotnej Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Słoneczna - Południowa - Spółdzielcza) - al. Kobylińskiego - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Targowa - Fabryka maszyn) lub Bielska - Cm. Komunalny» »
30Dworzec kolejowy - Mickiewicza - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Harcerska - Raczkowizna - Bielino - Liszyno - Słupno, zajazd» »
31wybrane kursy z Winiar - Skarpa - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Bielska - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Długa - Orlen, brama XI» »
32Fabryka maszyn - Otolińska - Lachmana - Banacha - Chopina - Mickiewicza - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
33Podolszyce - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Nowowiejskiego (w drodze powrotnej Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka) - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I» »
34Podolszyce - Czwartaków - Armii Krajowej - Żyzna - Nowe Boryszewo - Stróżewko - Stare Boryszewo - Rogozino» »
35Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej LUB Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I - Zglenickiego - Naftobudowa» »
37Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego (z wjazdem na wiadukt) - Lachmana - Banacha - Otolińska - Targowa - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa (przy pętli autobusowej) - Kostrogaj, zajezdnia» »
43Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Kolejowa - Kutnowska - Grabina» »
60Podolszyce - Czwartaków - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Chopina - Gwardii Ludowej - Przemysłowa» »
61Orlen, brama I - Chemików - Zglenickiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (tylko w podanym kierunku)» »
62Orlen, brama I - Chemików - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - 7 Czerwca 1991 r. - Gwardii Ludowej - Przemysłowa - Kostrogaj, zajezdnia» »
130Wyszogrodzka (początek na przystanku Popiełuszki) – Nowe Gulczewo (Szlachecka – Ketlinga) – Gulczewo – Mirosław – Cekanowo (Królewska) – Słupno, zajazd - Słupno, Młynarska Słupno, Młynarska - Słupno, zajazd – Miszewska – Cekanowo (Królewska) – Mirosław – Gulczewo – Nowe Gulczewo (Ketlinga – Szlachecka) – Wyszogrodzka (koniec na przystanku Armii Krajowej)
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2016
» »
131Wyszogrodzka (początek na przystanku Popiełuszki) – Cekanowo (Płocka) - Słupno, zajazd - Pocztowa - Liszyno - Wykowo Wykowo - Liszyno - Pocztowa - Słupno, zajazd – Cekanowo (Płocka) – Wyszogrodzka (koniec na przystanku Armii Krajowej)
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2016
» »
132Wyszogrodzka (początek na przystanku Popiełuszki) – Jana Pawła II - Mazura - Gościniec - Korczaka - Harcerska - Borowiczki-Pieńki (Piastowska) – Liszyno (Sikory – Jagiellońska) – Bielino (Słowiańska) – Raczkowizna – Harcerska – Korczaka – Grabówka – ks. Niedzielaka – Gościniec – Jana Pawła II - Wyszogrodzka (koniec na przystanku Armii Krajowej)
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2016
» »
Linie pospieszne
ALINIA POSPIESZNA
w kierunku Orlenu zatrzymuje się tylko na przystankach: Podolszyce - Sikorskiego - Zielony Jar - Roweckiego - Hubalczyków - Łączniczek - Szarych Szeregów - Armii Krajowej - Dobrowolskiego - Jachowicza - Orlen, brama II - Chemików, OT - Orlen, brama I
w kierunku Podolszyc zatrzymuje się tylko na przystankach: Orlen, brama I - Chemików, OT - Orlen, brama II - Jachowicza - Piaska - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Podolszyce
» »
Linie gminne
L1Gąbin, dworzec - Guzew - Nowy Kamień - Lipińskie - Jadwigów - Topólno - Czermno - Kępina - Gąbin (Rogatki Czermińskie - Jana Pawła II) - Gąbin, dworzec» »
L2Słupno, zajazd – Miszewska – Miszewko Strzałkowskie – Miszewko-Stefany – Mijakowo – Święcieniec
Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2016
» »
Linie nocne
N1Kostrogaj, zajezdnia - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Dworcowa - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki (linia nocna)» »
N2Ciechomice - Ciechomicka - Góry - Kutnowska - Kolejowa - Popłacińska - Portowa - Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska (w drodze powrotnej Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego) - Gwardii Ludowej (linia nocna)» »
N3Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Gwardii Ludowej - Kostrogaj, zajezdnia (tylko w podanym kierunku, linia nocna)» »
Linie zastępcze
x2Tokary - OD Oaza - OD Złote Piaski (przystanek zastępczy na placu) - Popłacińska - Portowa - Cicha - OD Złote Piaski - OD Oaza - Tokary» »
z2OD Złote Piaski - OD Nadwiślański» »
x17Orlen, brama I - Zglenickiego - Biała - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo» »