Rozkłady jazdy

 

Nowy układ linii


Linia Trasa  
 
0Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego - Dworcowa - dworzec kolejowy (przystanek pod dworcem) - Mickiewicza - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia okrężna)
» »
 
1Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w obydwu kierunkach) - Bielska (w obydwu kierunkach) - Nowe Trzepowo - Bronowo-Zalesie - Machcino - Sękowo - Zągoty - Umienino - Jączewo - Rycharcice - Bonisław - Lelice
» »
2Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Cicha - Dobrzykowska (w drodze powrotnej Dobrzykowska - Kościelna - Kolejowa) - Tokary - most Solidarności - Wyszogrodzka - Czwartaków - Podolszyce
» »
 
3Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Gwardii Ludowej - Bielska - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Czwartaków - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki
» »
 
4 Cm. Komunalny - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - 4. Pułku Strzelców Konnych - Sienkiewicza - Nowowiejskiego) - Południowa - Grabówka - Korczaka - Borowicka - Borowiczki
» »
 
5Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w obydwu kierunkach) - Bielska (w obydwu kierunkach) - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Srebrna - Kobierniki - Radotki - Lasotki - Siecień - Murzynowo
» »
6Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w obydwu kierunkach) - Bielska (w obydwu kierunkach) - Sierpecka - Nowe Trzepowo - Stare Draganie - Bronowo Kmiece - Kruszczewo - Ogorzelice - Nowe Proboszczewice - Stare Proboszczewice - Golejewo - Gozdowo - Rempin - Rękawczyn (tylko w stronę Rempina) - Rempin
» »
7Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa (w drodze powrotnej Kolejowa - Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Kutnowska - Góry - Ciechomicka - Ciechomice - Górki
» »
 
8Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Kolejowa - Popłacińska - Popłacin - Brwilno k. Socz. - Soczewka - Brwilno Dolne - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów
» »
9Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w obydwu kierunkach) - Bielska (w obydwu kierunkach) - Tchórz - Dźwierzno - Goślice - Ciachcin - Drwały - Gilino - Bielsk
» »
10Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Mickiewicza - dworzec kolejowy (wjazd na przystanek pod dworcem) - Dworcowa - Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia okrężna)
» »
 
11Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Biała - Dziarnowo
» »
12Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w stronę Słupna wjazd pod hotel Petropol) - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Cekanowo (Królewska) - Słupno, zajazd - Słupno, Młynarska
» »
13Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Portowa - Popłacińska - Kolejowa - Cicha (w drodze powrotnej Cicha - Kościelna - Kolejowa) - Kolejowa - Kutnowska
» »
14Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Jachowicza - Obrońców Westerplatte - Mickiewicza - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Podolszyce
» »
15Boryszewska - Otolińska - Banacha - Lachmana - Spółdzielcza - Wyszogrodzka - Sienkiewicza (w drodze powrotnej: Kwiatka - Kolegialna - Słoneczna - Południowa) - Bielska - Jachowicza (wybrane kursy Bielska - al. Kobylińskiego - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Targowa)
» »
 
16Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w obydwu kierunkach) - Bielska (w obydwu kierunkach) - Tysiąclecia - Miodowa - Mościckiego - Dobrzyńska - Zglenickiego - Biała - Stara Biała - Kamionki - Miłodróż - Stare Proboszczewice
» »
17Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo
» »
18Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Wyszyna
» »
19Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Armii Krajowej - Podolszyce
» »
 
20Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce
» »
 
21Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Kolejowa - Cicha - Dobrzykowska - Jordanów - Dobrzyków - Nowe Grabie - Gąbin, dworzec
» »
22Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - Gwardii Ludowej - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce
» »
 
23Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Medyczna - Szpitalna - Maszewo nad Wisłą - Brwilno, Antoniówka
» »
24Brochocin - Bielska - Cm. Komunalny - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Nowowiejskiego) - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Podolszyce
» »
 
25Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w stronę Słupna wjazd pod hotel Petropol) - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Nowe Gulczewo (Szlachecka - Ketlinga) - Gulczewo - Mirosław (wybrane kursy przez Plebankę) - Cekanowo (Płocka) - Słupno (Miszewska) - Miszewko Strzałkowskie - Miszewko-Stefany - Mijakowo - Święcieniec
» »
26Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Łukasiewicza - Kobylińskiego - Jachowicza - Dworcowa - Chopina - Otolińska - Banacha - Lachmana - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce
» »
 
27 Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w stronę Słupna wjazd pod hotel Petropol) - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Harcerska - Raczkowizna - Borowiczki-Pieńki - Liszyno - Wykowo
» »
28Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w stronę Słupna wjazd pod hotel Petropol) - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Cekanowo (Płocka) - Słupno - Wykowo
» »
29Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Tysiąclecia - Bielska - Cm. Komunalny
» »
30Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza (w stronę Słupna wjazd pod hotel Petropol) - Jachowicza - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Harcerska - Raczkowizna - Bielino - Liszyno - Słupno, zajazd
» »
31Skarpa - Dobrzyńska - Kobylińskiego - Bielska - Gwardii Ludowej - 7 Czerwca 1991 r. - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Długa - Orlen, brama XI
» »
32Targowa - Lachmana - Banacha - Chopina - Mickiewicza - Tysiąclecia - Miodowa - Gałczyńskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I
» »
33Podolszyce - Jana Pawła II - Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Nowowiejskiego (w drodze powrotnej Nowowiejskiego - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka) - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I
» »
35Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej LUB Podolszyce - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego - Jachowicza - Kobylińskiego - Łukasiewicza - Orlen, brama II - Łukasiewicza - Chemików - Orlen, brama I - Zglenickiego - Naftobudowa
» »
37Borowiczki - Borowicka - Harcerska - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Wyszogrodzka - Piłsudskiego (z wjazdem na wiadukt) - Lachmana - Banacha - Otolińska - Targowa - Bielska - Wiadukt - Kostrogaj - Przemysłowa (przy pętli autobusowej) - Kostrogaj, zajezdnia
» »
38Orlen, brama I - Chemików - Zglenickiego - Dobrzyńska - Medyczna - Winiary, szpital (linia jednokierunkowa)
» »
43 Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - most Legionów Józefa Piłsudskiego - Kolejowa - Kutnowska (w obydwu kierunkach wjazd na przystanek przy szkole) - Grabina
» »
44Jachowicza (dw. aut.) - Jachowicza - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Mostowa - Rybaki - Sobótka
Rozkład jazdy ważny od: 03.08.2014 do 31.08.2014
» »
Azatrzymuje się tylko na przystankach Podolszyce - Sikorskiego - Zielony Jar - Roweckiego - Hubalczyków - Łączniczek - Szarych Szeregów - Armii Krajowej - Graniczna - Piaska (zastępczy) - Jachowicza - Orlen, brama II - Orlen, brama I - Orlen, brama II - Jachowicza - Spółdzielcza - Graniczna - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Podolszyce (linia pospieszna)
» »
N1Kostrogaj, zajezdnia - Gwardii Ludowej - Batalionów Chłopskich - Gałczyńskiego - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego (w drodze powrotnej Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska) - Dworcowa - Chopina - Piłsudskiego - Wyszogrodzka - Armii Krajowej - Czwartaków - Jana Pawła II - Podolszyce - Wyszogrodzka - Harcerska - Borowicka - Borowiczki (linia nocna)
» »
N2Ciechomice - Ciechomicka - Góry - Kutnowska - Kolejowa - Popłacińska - Portowa - Kilińskiego - Sienkiewicza - Bielska (w drodze powrotnej Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Kilińskiego) - Gwardii Ludowej (linia nocna)
» »
→ Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.

→ Kliknięcie w strzałki po prawej stronie trasy rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

 
 Na liniach oznaczonych piktogramem wykonywane są planowe kursy pojazdami niskopodłogowymi.